ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3616584
nr 361 6584
Nyrokoko, förgylld, H.200
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 16 maj 2005
4.100 kr
4.300 kr
4.500 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.